Category | Segment | ||
---|---|---|---|
Class 1a The Bracknell solo dance cup | Entries | Result | |
Class 1a Pre-Novice compulsory American | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 2a The Gladys Hooper Memorial Trophy-girls C | Entries | Result | |
Class 2a Novice comoulsory dance-girls | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 2c The Gladys Hooper Memorial Trophy-boys CD | Entries | Result | |
Class 2c Novice compulsory dance-boys | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 3a The Cover Homes Trophy | Entries | Result | |
Class 3a Junior Compulsory Dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 4a The Lucine Chakmakjian Intermediate Troph | Entries | Result | |
Class 4a Intermediate compulsory dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 5a The David Phillips Senior solo dance trop | Entries | Result | |
Class 5a Senior comoulsory dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 1b The Bracknell solo dance cup - OD | Entries | Result | |
Class 2b Pre-Novice original dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 2b The Gladys Hooper Memorial trophy-OD | Entries | Result | |
Class 2b Novice original dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 3b The Cover Homes trophy-OD | Entries | Result | |
Class 3b Junior Original Dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 4b The Lucine Chakmakjian trophy-OD | Entries | Result | |
Class 4B Intermediate Original Dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 5b The David Phillips trophy-OD | Entries | Result | |
Class 5b Senior Original Dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 6The Willow Trophy | Entries | Result | |
Class 6 Pre-Juvenile compulsory dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 6 Pre-Juvenile compulsory dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 7 The Amethyst Cup | Entries | Result | |
compulsory dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Variation | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 8 The Sarah Louise Cup | Entries | Result | |
Class 8 The Sarah Louise Cup | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 9 The Roy Phillips Memorial Trophy | Entries | Result | |
Class 9 The Roy Phillips Memorial Trophy | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 10 The Marcin Glowacki Cup | Entries | Result | |
Class 10 The Marcin Glowacki Cup | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 11 The Natasha Moody Cup | Entries | Result | |
Class 11 The Natasha Moody Cup | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 12 The Lynn Burton Trophy | Entries | Result | |
Class 12 The Lynn Burton Trophy | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 13 The Fiesta Trophy | Entries | Result | |
Class 13 The Fiesta Trophy | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 14 The Samuel Elliott Trophy | Entries | Result | |
Class 14 The Samuel Elliott Trophy | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 16 The Vienna Cup | Entries | Result | |
Compulsory dance 1 Fiesta Tango | Starting Order / Detailed Classification | ||
Compulsory Dance 2 Willow Waltz class 16 | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 17 The Amber Cup | Entries | Result | |
Free Dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 18 The Starlight Trophy | Entries | Result | |
Compulsory Dance 1 | Starting Order / Detailed Classification | ||
Compulsory Dance 2 | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 19 The Austrian Cup | Entries | Result | |
Free Dance | Starting Order / Detailed Classification | ||
Class 20 The Emerald Trophy | Entries | Result | |
Compulsory Dance 1 | Starting Order / Detailed Classification | ||
Compulsory Dance 2 | Starting Order / Detailed Classification |
Date | Time | Category | Segment |
---|